KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13566014
nr 1356 6014
Oidentifierad konstnär. Båthamn. Signerad Sedennik 1956. Olja på pannå, 39x58cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 20:37:49
100 kr
150 kr
250 kr